تجارت بذر یا seed trade

تجارت بذر چیست؟

آیا تجارت بذر به نفع  ایران است یا خیر؟

 آیا پیوستن به معاهدات بین المللی در رابطه با تجارت بذر به نفع کشور است یا خیر؟

 این مقاله را در جهت پاسخ به این سوالات مطالعه نمائید


روش براورد و ایستایی کردن داده های سری زمانی در eviews

روش براورد  و ایستایی کردن داده های سری زمانی در eviews


دانلود
حجم: 568 کیلوبایت


پاور پوینت سیاست های کشاورزی ژاپن امین نجفی

این فایل شامل تقریبا تمام سیاستهای کشاورزی ژاپن و همچنین شرح نحوه اجرا و تاثیرات ان می باشد. در انتشار آن امانت را رعایت نمائید با تشکر.

 

 

دریافت
عنوان: سیاست های کشاورزی ژاپن
حجم: 3.28 مگابایت


روش جستجو در FAOSTAT

سایت اماری FAO  بهترین منبع داده برای دانشجویان اقتصاد کشاورزی می باشد که تقریبا تمام داده های مورد نیاز  برای ایران و بقیه کشور های جهان را در اختیار قرار می دهد .در اینجا روش جستجوی داده برای ایران را به طور خلاصه معرفی می کنم امیدوارم مفید واقع گردد.
پس از مطالعه توضیحات جهت ورود مستقیم به FAOSTAT بروی لینک زیر کلیک کنید پس از وارد شدن به faostat به قسمت data مراجعه کرده و به داده ها در رابطه با موضوعات مختلف دسترسی پیدا کنید توجه کنید که در این قسمت پس از انتخاب موضوع مورد نظر وارد مرحله بعد یعنی انتخاب کشور و جزییات داده ها خواهید شد تعداد سالها نیز دراین قسمت مشخص خواهد شد پس از انتخاب جزییات مربوطه با انتخاب نمایش داده ها میتوانید داده های مورد نظر را مشاهده کنید. میتوانید به طور مستقیم بر روی عبارت faostat کلیک کرده و وارد سایت شوید.


آزادسازی تعرفه ها و رفاه روستایی

خلاصه ای از مقاله اثر ازاد سازی تعرفه ها بر رفاه روستایی در چین در قالب فایل پاور به همراه متن اصلی مقاله با عنوان ازاد سازی تعرفه ها، انتقال قیمت و رفاه روستایی ارائه می شود لطفا در انتشار ان امانت دار  باشید.باتشکر.
دریافت
عنوان: ازاد سازی تعرفه ها انتقال قیمتو رفاه روستایی
حجم: 182 کیلوبایت
توضیحات: متن اصلی مقاله
دریافت
عنوان: ازاد سازی تعرفه ها و رفاه روستایی
حجم: 1.45 مگابایت
توضیحات: پاور


تئوری بازیها

تئوری  بازی ها چیست؟

گاهی اهداف افراد در مقابل هم دیگر قرار می گیرد، چرا؟

در مسائل تخصیص یک منبع به بخش های مختلف بعنوان مثال تخصیص اب یک سد به بخش های مختلف نحوه تخصیص منبع چگونه باشد که در همه بخش ها رفاه حداکثر گردد؟


equation غیر فعال در وورد 2007: چگونه با این وضعیت معادلات را تایپ کنیم؟

زمانی که ما بخواهیم فرمولی را در داخل وورد تایپ کنیم قطعا به سراغ equation خواهیم رفت اما در برخی از ورژنهای وورد 2007 این قسمت غیر فعال می باشد در اینجا من به رفع این مشکل و یا بیان علت آن نمیپردازم بلکه میخواهم راهی دیگر را برای تایپ فرمولها و معادلات به شما آموزش دهم:
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که گاهی مجبور شوید فرمت فایل های وورد را جهت نمایش و باز شدن آنها در سایر سیستم ها از docx به doc تغییر دهید اما با این کار در ووردهای که قابلیت equation  در آن فعال نباشد فرمول ها به صورت عکس نمایش داده میشوند. اما چاره کار این است که در وورد 2007 شما به جای تایپ در equation  به قسمت math type رفته و گزینه lnline یا display را انتخاب کرد و در فضای ایجاد شده اقدام به تایپ فرمول نمایید.
این روش پیشنهادی من بود که امید وارم برای شما سودمند باشد، اگر شما راه های بهتری را میدانید در قسمت نظرات بیان نمائید. باتشکر.


خوش آمدید!

خواندن این مطلب به این معنی است که مراحل ثبت نام با موفقیت به پایان رسیده و شما می توانید شروع به کار با وبلاگ نمائید