سال نو مبارک

 


عکسهای زیبا از زمانی که مجسمه ها در تقابل با زنده ها، زنده میشوند!!

 
 
 
 
 
 
 


با اعتقاد، اعتماد و امید زندگی کنید

1- Confidence ( اعتقاد ) :
اهالی روستایی تصمیم گرفتند که برای نزول باران دعا کنند.روزی که تمام اهالی برای دعا در محل مقرر جمع شدند،فقط یک پسربچه با چتر آمده بود،
این یعنی اعتقاد.

2- Trust ( اعتماد ) :
اعتماد را می توان به احساس یک کودک یکساله تشبیه کرد،وقتی که شما آنرا به بالا پرتاب می کنید،او میخندد ..... چراکه یقین دارد که شما او را خواهید گرفت،
این یعنی اعتماد.

3- Hope ( امید ) :
هر شب ما به رختخواب می رویم بدون اطمینان از اینکه روز بعد زنده از خواب بیدار شویم.ولی شما همیشه برای روز بعد خود برنامه دارید،
این یعنی امید.

با اعتقاد،اعتماد و امید زندگی کنید.


نماد بین المللی ازدواج


آیا می دانید؟!!!

آیا می دانید بدن جوجه تیغی در هنگام تولد حالت ژله ای دارد و حتی ممكن است در حین تولد نیمی از بدنش توسط تیغهای بدن مادر كنده شود اما به مرور بدن كاملاً ترمیم می شود؟

آیا می دانید سگ از نژاد اسب است و خود اسب هم از نژاد ماموت یا همین فیلهای امروزی است؟

آیا می دانید ضریب هوشی نوزاد انسان در سه روز اول تولد بیش از هفتصد و پنجاه است اما این مقدار در روز چهارم به سرعت پایین می آید؟ و آیا می دانید با كمك این هوش نوزاد سینه مادر را به روش استنتاجی پیدا می كند و در واقع به این نتیجه می رسد كه باید سینه را بمكد؟

آیا می دانید یك نوع سمندر در آفریقا وجود دارد كه تحمل شانزده هزار ولت برق با شدت جریان پنجاه هرتز را دارد و در این حالت بدنش تنها نوری معادل یك لامپ 70 وات تولید می كند؟

آیا می دانید زرافه ها در اصل گوشتخوار هستند اما به دلیل عدم توانایی در بلعیدن غذا از روی زمین به دلیل مری طولانی و نداشتن اندام مناسب شكار گیاه خواری می كنند و به همین دلیل یك زرافه در تمام طول عمر خود سوء هاضمه دارد؟

آیا می دانید در قطب شمال تنها دو ماه از تابستان امكان آتش روشن كردن وجود دارد و در بقیه ایام سال به دلیل سرمای شدید آتش به صورت تكه های بلور در آمده و خورد می شود؟

آیا می دانید اگر سر خود را سه بار محكم به دیوار بكوبید اصلاً دردتان نمی گیرد؟

آیا می دانید اگر با انگشت انداختن چشمتان را از حدقه دربیاورید كار درستی انجام داده اید؟

آیا می دانید اگر بیایید من یك تیپا به شما بزنم كلیه سموم بدنتان دفع می شود؟

آیا می دانید كه همه اینها چرت و پرت بود؟

آیا می دانید هرچه الآن در دلتان به من گفتید خودتان هستید؟

آیا می دانید هرچه در اینترنت به دستتان رسید را نباید باور كنید چون شما عقل دارید؟


طرح برتر جشنواره خوارزمی


مدرن باشید!

دوره زمونه دیگه عوض شده. دیگه شاید به سختی بتونین زنبیل پیدا کنین! اما با کمی خلاقیت می تونید به روز باشید و کارتون رو راه بندازید!

 


قفسه نامرئی

به نظر می‌رسد با ساخت «قفسه‌های نامرئی کتاب»، نه تنها مشکل داشتن کتابخانه در هر جا و با هر مقدار فضایی مرتفع شده است،‌ بلکه می‌توان از کتاب برای تزئین فضای داخلی هم استفاده کرد.
ادامه مطلب + تصاوير در لينك زير قابل مشاهده مي باشد


معرفی سایت

سایت
Book Finder
سایت مفیدی برای دانلود رایگان کتاب در حوزه های مختلف است. علاوه بر ارائه متن کامل کتاب ها، امکان افزودن کتاب  جدید توسط کاربران در این سایت وجود دارد. آدرس سایت:
در حوزه  کتابداری و اطلاع رسانی ، کتاب هایی با موضوعات سازماندهی اطلاعات،  کتابخانه های دیجیتال، مدیریت دانش، ساختمان و تجهیزات کتابخانه و ... برای دانلود رایگان در این سایت قرار گرفته است. امید که مفید واقع شود.


فقر


خوش آمدید!

سلام
و بالاخره این وبلاگ ما هم درست شد و به عبارتی باز شد! که البته بهانش یک کار کلاسیه که اجبارا باید اینو درست می کردیم! حالا بگیریم توفیق اجباری Wink و من بعد از این با این وبلاگ در خدمت شما هستیم. باشد که با نظرات خود موجبات نمره خوب را برای ما به ارمغان بیاورد. آمین
متشکرم