معرفی سایت انیمیشن‌های مذهبی و اخلاقی جذاب

ارسال شده توسط احسان عسکریان | 9 Jul, 2016
پسر دانا (http://www.pesardana.com) یک سایت مفید برای دوستانی که برای تربیت کودکانشان تلاش می کنند، هست که بسیاری از انیمیشن های مذهبی مناسب برای کودکان و نوجوانان ایرانی را جمع آوری نموده است.
محتوای سایت بروزرسانی میشود و شما هم میتوانید انیمیشن یا کارتون های مذهبی و اخلاقی خوبی که می شناسید برای آن بفرستید.
 
سایت انیمیشن مذهبی (پسر دانا) http://www.pesardana.com

4 نظرات , 0 بازتاب از "معرفی سایت انیمیشن‌های مذهبی و اخلاقی جذاب"

 1. ارسال شده توسط علی:
  سلام متأسفانه در اینجا هم تبعیض جنسیتی به چشم می خورد. آیا نباید اسم سایتشان را "کودک دانا" بگذارند که شامل دختران هم بشود. همین نشان می دهد که متأسفانه چه دیدگاهی نسبت به دختران در بین اقشار مذهبی جامعه وجود دارد. تأسف.
 2. 9026430047 ارسال شده توسط 9026430047:
  «پيامبر گرامي اسلام صلي‌الله عليه و آله و سلم»: اِحتَرِسوُا مِنَ النّاسِ بِسُؤالظَّنِّ. از سوء‌ظن و بدگماني نسبت به مردم بپرهيزيد. (تحف‌العقول، ص ۵۳) علی جان دامنه کودک دانا (koodakdana) قبلاً رزرو شده است یا اصطلاحاً پر هست. بعد هم شما محتوا رو ول کردی به یک نقطه حاشیه ای سایت بنده خدا گیر دادی !!! اگر بخواهیم اینطوری به مسائل نگاه کنیم از کار هر کسی میشه عیب و ایراد پیدا کرد. بی نقص خداست و اولیای او
 3. ارسال شده توسط علی:
  دوست عزیز سلام. این مساله به نظر من کوچک نیست.به نظر بنده نباید بین پسر و دختر فرق گذاشت. اگر آن دامنه قبلا گرفته شده بود میتوانست دامنه دیگری بگیرد. لطفا با تعصب نگاه نکنید. آیا از نظر شما، کسی که این نام را گذاشته واقعا نگاهش به پسران و دختران متفاوت نبوده است؟؟؟ اینکه گفته اید "فقط خدا و اولیاء او بی عیب هستند" که درش شکی نیست و من هم اتفاقا عیب یکی از انسانها را گفتم: دیدگاه تبعیض آمیز به جنسیت انسانها. عیبها را باید گفت تا رویش کار شود و رفع شود. توفیقات شما افزون.
 4. ارسال شده توسط دختر دانا:
  بعد از خواندن نظر علی، 20 دقیقه است که دارم جامه می درم، گیس می کشم و چنگ زنان صورت خود را خون افشان می کنم!!! علی جان پیاده شو با هم بریم! از این که از یک کلمه "پسر" در یک دامنه به "دیدگاه اقشار مذهبی نسبت به دختران" رسیدی مرا کشتی!!
ارسال نظر
Info

توجه: از ارسال پيام هاي خصوصي در حالت لاگين براي نويسنده وبلاگ اجتناب نماييد.
در صورتی که در فرم ارسال نظر، نام شما توسط سیستم شناسایی شده باشد(در حالت لاگین) نظر شما بلافاصله منتشر خواهد شد.


در غیر اینصورت نظر شما پس از تایید توسط مالک وبلاگ منتشر خواهد شد.

 authimage